Akce školy v listopadu a prosinci 2012

Slavnostní rauty

Slavnostní raut a občerstvení připravili a podávali naši žáci:
2.11.2012 pro 60 osob v Tylově domě v  Poličce
8.11.2012 pro 50 osob v obci Studnice
13.-14.11.2012  v hotelu JEZERKA Ústupky u Seče na poradě ředitelů, kterou pořádal odbor školství, kultury a tělovýchovy Krajského úřadu Pardubického kraje.

Zajištění občerstvení v Litomyšli

Slavnostní předvánoční občerstvení pro 45 osob připravili a podávali naši žáci v Litomyšli. Akce proběhla v prostorách A – KART arény pro firmu Festo.

Raut v Divadelním klubu

Dne 7.12.2012 žáci našich gastronomických oborů připravili slavnostní raut pro 70 osob. Rautovou tabuli prostřeli ve večerních hodinách pro hosty Divadelního klubu v Poličce.

Předvánoční slavnostní občerstvení

Slavnostní raut v předvánoční atmosféře připravili naši žáci dne 20. prosince 2012 v prostorách Městského úřadu v Poličce.

Vánoce na odborném výcviku

Žáci našich gastronomických oborů oslavili na jednotlivých pracovištích přicházející svátky. Vytvořili příjemnou vánoční atmosféru přípravou slavnostního munu, ale i prostřením vánoční tabule.