Školní akce v listopadu a prosinci 2015

Cateringové služby

V předvánočním čase jsme poskytli cateringové služby různým organizacím: 10. 12. Instav, a.s. Hlinsko – raut pro 40 osob, 12. 12.  firma Orfast Pohodlí – slavnostní raut doplněný Sushi barem pro 50 osob, 12. 12. Pivovar Polička – slavnostní občerstvení – 80 osob, 16. 12.  firma Festo, Litomyšl – slavnostní raut pro 40 osob. Připravujeme: 18.12. Městský úřad Polička – vánoční raut pro 80 osob, 19.12.  firma Daniševský – občerstvení pro 50 osob.

Vzdělávací seminář v naší škole

Dne 26. listopadu 2014 uspořádala AKC ČR s účastí naší školy seminář „Minutková masa – stařená a odležená masa z našich chovů“, pod vedením pana Václava Šmerdy a Lubomíra Brázdy. Vice jak 40 účastníků shlédlo zajímavý program s degustací.

Slavnostní raut v Tylově domě

Dne 14.11.2014 připravili žáci našich gastronomických oborů slavnostní raut pro 100 hostů u příležitosti Prodloužené – tanečního kurzu v Tylově domě v Poličce.

Slavnostní oběd ve Svitavách

Dne 15.11.2014 proběhla na Městském úřadě ve Svitavách Okresní konference ČSSD. Naši žáci a učitelé odborného výcviku zde připravili a podávali slavnostní oběd a další drobné občerstvení pro 70 hostů.

Občerstvení pro hosty mezinárodního meetingu

Ve dnech 14.-16. listopadu zajišťovala naše škola občerstvení na velkém mezinárodním meetingu na zámeckém návrší v Litomyšli. Tuto akci pořádala organizace Erasmus Student Network Czech Republic. Žáci, učitelé a instruktoři odborného výcviku připravili pro 210 účastníků snídaně, dopolední a odpolední coffee breaky, obědy a večeře. V přípravě pokrmů jsme též vyšli vstříc při přípravě stravy pro vegeteriány, vegany, strávníky s bezlepkovou dietou a alergiky na laktózu.

Slavnostní občerstvení ve Svojanově

Slavnostní občerstvení formou rautu připravili a podávali učitelé a žáci oboru Kuchař-číšník ve sváteční den 28. října 2014 ve Svojanově. Tato akce proběhla u příležitosti odhalení památníku padlým ve Velké válce. Památník posvětil královéhradecký biskup Jan Vokál, a jako čestný host promluvil senátor Radko Martínek.