Akce školy v květnu 2014

Gastroslavnosti v Litomyšli

Ve dnech 24.-25. května 2014 vyvrcholily v Litomyšli Gastronomické slavnosti Magdaleny Dobromily Rettigové. Naše škola podpořila tuto akci hned několika aktivitami. V sobotu byla organizátorem soutěžní přehlídky odborných škol Pardubického kraje, ve stánku se prezentovali naši barmani, v rámci dětského programu jsme připravili pro ty nejmenší školičku vaření, míchaných nápojů, carvingu a zdobení cukroví.

Na Toulovcově náměstí jsme se zúčastnili soutěže ve vaření kotlíkového guláše „O kotlík starosty Litomyšle“. V neděli jsme připravili a podávali na Smetanově náměstí společný oběd pro 550 strávníků “ Sousedskou husičku“.

Martinů fest v Tylově domě

V pátek 16. května připravili žáci a učitelé odborného výcviku slavnostní pohoštění pro 100 hostů v Tylově domě v Poličce. Akce proběhla u příležitosti pořádání hudebního festivalu klasické hudby- Martinů fest 2014.

Slavnostní raut v Litomyšli

Dne 16. května 2014 jsme zajišťovali slavnostní raut u příležitosti setkání lékařů v prostorách Litomyšlského zámku. Ve večerních hodinách jsme podávali více než 400 hostům výrobky studené i teplé kuchyně, výběr sladkých dezertů, kávu a nápoje.

Svatební hostina

Velkou svatební hostinu v Lidovém domě v Litomyšli připravili a zajistili žáci našich gastronomických oborů s učiteli a instruktory odborného výcviku. Svatební tabuli připravili na sobotu 10. května 2014 pro 100 hostů. Fotogalerie