Akce školy v květnu a červnu 2010

Pohoštění na hradě Svojanov

Dne 10. června 2010 žáci oboru Kuchař-číšník připravili slavnostní raut pro 120 osob. Toto pohoštění se konalo v zajímavém prostředí hradního nádvoří k příležitosti jednání komisařů krajského kola “ Středoškolské odborné činnosti“.

Poličské Rockoupání 2010

Od pátku 28.5. do neděle 30.5. zajišťovali naši žáci s učiteli OV občerstvení na velké akci Poličského Rockoupání. I přes nepříznivé počasí  a náročnost se tato akce zdařila.

Raut v budově Senátu, 27.5.2010

V budově Senátu ve Valdštejnském paláci v Praze připravovali naši žáci oboru Kuchař číšník s učiteli OV slavnostní raut k příležitosti 20. výročí AMAVETU (Asociace pro mládež a techniku).

Pohoštění ve Vikýřovicích, 21.5.2010

V pátek dne 21.května 2010 se uskutečnilo slavnostní otevření sportovního a společenského centra ve Vikýřovicích u Šumperka, kde naši žáci oboru Kuchař-číšník s učitelem Ov zajišťovali celodenní občerstvení formou rautu. Zúčastnilo se asi 120 osob a v odpoledních hodinách se tento počet  značně rozšířil.

Pardubický zámek, 5.5.2010

Ve středu 5. května připravila naše škola, u příležitosti setkání Tří generací olympioniků z Pardubického kraje, slavnostní raut. Toto pohoštění probíhalo v  příjemném prostředí Rytířského sálu  pardubického zámku.

Pohoštění v Centru Bohuslava Martinů, 4.5.2010

Historik Jan Kapusta převzal v Centru Bohuslava Martinů v Poličce diplom a medaili Bohuslava Martinů. K této společenské události přispěli i naši žáci podáváním slavnostního pohoštění pro pozvané hosty.