Akce školy v lednu a únoru roku 2011

Slavnostní raut v Lázních Bohdaneč

Ve čtvrtek dne 10.2.2011 proběhlo jednání Komise Rady Asociace krajů ČR pro školství a sport v Lázních Bohdaneč, kde naše škola zajišťovala slavnostní občerstvení. Nejenom rautové pokrmy, ale i míchané nápoje připravené našimi barmany přispěly k příjemné atmosféře této akce.

Návštěva v SOŠ a SOU Polička

Dne 26.1.2011 jsme v naší škole přivítali zástupce Pardubického kraje a družební oblasti z francouzského kraje Région Centre. Pro hosty jsme připravili slavnostní oběd, při kterém jsme podávali:

• Hovězí vývar s domácími nudlemi
  • Pečená kachna na medu a víně, dušené zelí s jablky, česnekový bramborový a žemlový knedlík
  • Perníkové knedlíčky, švestkovo-povidlová omáčka, hruškové ragú s makovým sorbetem
  • Tramín červený, Svatovavřinecké- barrique, Pálava-slámové víno .

Fotografie z přípravy najdete zde.

XIX. Reprezentační ples SOŠ a SOU Polička

V pátek 14. ledna 2011 pořádala  naše škola v Tylově domě v Poličce tradiční ples. Na úvod proběhlo slavnostní šerpování letošních maturantů. Občerstvení a obsluhu zajišťovali žáci a učitelé OV našich gastronomických oborů.

Slavnostní raut v Poličce

Slavnostní raut pro THT Polička připravili žáci a učitelé OV našich gastronomických oborů dne 7.ledna 2011 v Tylově domě v Poličce.  Připravili a podávali zajimavé a chutné výrobky přibližně 300 hostům.