Akce školy v prosinci 2010

Předvánoční raut na Městském úřadu v Poličce

Slavnostní raut v předvánoční atmosféře jsme připravili dne 21.12.2010 pro zaměstnance Městského úřadu Polička.

Naši žáci v Pardubicích

Dne 20.12.2010 žáci oboru Kuchař-číšník přispěli k příjemné atmosféře výroční porady Odboru školství, kultury a tělovýchovy na Krajském úřadu v Pardubicích. Barmani namíchali vítězné nápoje ze soutěží z Brna  a Poděbrad. Další dva žáci připravili drobné dárky pro účastníky jednání ve formě krásně vyřezaných jablíček.

Taneční kurz v Poličce

V pátek 10.12.2010 jsme zajišťovali občerstvení v Tylově domě v Poličce u příležitosti závěrečného tanečního kurzu.

Náš barman v Tylově domě v Poličce

V sobotu 11.12.2010 se stal barman naší školy Jan Trávníček součástí akce Tylova domu „Předvánoční setkání o páté“. Divákům předvedl své barmanské umění a stručně zasvětil do tajů míchání nápojů. Chválíme!

Věneček v Tylově domě v Poličce

V pátek 10.12.2010 jsme zajišťovali občerstvení v Tylově domě u příležitosti závěrečného tanečního kurzu.

Slavnostní raut v Praze

Dne 10.12.2010 připravili naši žáci s učiteli OV slavnostní raut pro hosty koncertu České filharmonie u příležitosti slavnostního zakončení dvouletého projektu “ Martinů Revisited 2009 – 2010″. Pohoštění se konalo ve večerních hodinách v nádherném prostředí sloupového sálu pražského Rudolfina.