Akce školy v říjnu 2011

Výuka u slavnostní rautové tabule

V pátek 21.10.2011 ve večerních hodinách proběhla v Tylově domě netradiční lekce kurzu tance a společenské výchovy. Součástí tohoto kurzu byla totiž i výuka společenského chování u slavnostní rautové tabule, kterou naši žáci připravili a slovem doplnila učitelka odborného výcviku R.Zrůstová.

Ve stejný den jsme také obsloužili jsme 100 hostů v kongresovém sále na zámku v Litomyšli, kteří se tam zúčastnili matematického semináře.

Slavnostní recepce 28.10. na velvyslanectví v Paříži

Ve dnech 23.-28.10.2011 připravovali naši studenti slavnostní recepci pro téměř devět set hostů na Velvyslanectví České republiky v Paříži, kde Pardubický kraj  oslavil 93. výročí vzniku samostatného Československa.

Slavnostní recepci připravovali žáci našich gastronomických oborů se svými učiteli. Za výborné provedení prestižní zakázky jsme obdrželi jak poděkování od paní velvyslankyně v Paříži Marie Chatardové, tak i od hejtmana Pardubického kraje

Dopis od hejtmana

Pražský hrad 28.10.2011

Jedna z nejvýznamnějších akcí, které se účastní pracovně i naši žáci, probíhá v rámci oslav Dne vzniku samostatného Československa. Tato slavnostní recepce probíhá v prostorách Pražského hradu. Naši žáci zajišťovali obsluhu ve Španělském sále. Setkali se s mnoha osobnostmi a nechybělo ani foto s naším panem prezidentem.

Raut v Pomezí

Dne 4.10.2011 přispěla naše škola k slavnostní atmosféře při zahájení výstavby kanalizace firmou VCES v Pomezí u Poličky. Slavnostní raut pro 45 osob tentokrát zajistili žáci studijního oboru Gastronomie.

Konference v Pardubicích

Druhý den 23.9.2011 jsme se opět vydali do Pardubic. V prostorách  Domu hudby žáci našich gastronomických oborů připravili a podávali občerstvení  pro hosty konference projektu „Zelený most mezi školou a praxí“. Pro 210 hostů byla připravena snídaně, coffee break a oběd.

Naši žáci v Pardubicích

Dne 22.9.2011 naše škola zajišťovala celodenní občerstvení  s večerním rautem pro hosty konference projektu IQ Industry. Akce se uskutečnila v prostorách Domu hudby a Zdravotní školy v Pardubicích a žáci obsluhovali 350 hostů.

Občerstvení pro Firmu Orion

Dne 22.9.2011 zajišťovali naši žáci gastronomických oborů celodenní občerstvení pro firmu Orion Litomyšl. Akce proběhla v krásném prostředí Litomyšlského zámku v kongresovém sále, kde žáci podávali občerstvení pro 190 osob.