Akce školy v únoru a lednu

Společenské události v únoru

Ve čtvrtek 5. února 2015 připravili a podávali naši žáci s učiteli OV slavnostní občerstvení pro 50 hostů u příležitosti zasedání starostů a zástupců kraje v Borové. V pátek 6. února žáci oboru kuchař-číšník s učitelem OV zajistili prodej občerstvení na společenském plese ve Svojanově. V úterý 10. února proběhla v Zámeckém pivovaru v Litomyšli konference pod záštitou OŠK PK. Naše škola zajistila občerstvení pro 150 hostů, které se podávalo formou studeného bufetu.

Slavnostní raut na zámku v Litomyšli

Dne 16. ledna 2015 jsme připravili slavnostní občerstvení u příležitosti Setkání přátel festivalu Smetanova Litomyšl.  Welcome drink a slavnostní raut pro přibližně 60 hostů se konaly ve večerních hodinách v prostorách Zámeckého pivovaru Litomyšl.

Ples SOŠ a SOU Polička

V pátek 9. ledna se v Tylově domě uskutečnil 23. reprezentační ples naší školy. Občerstvení pro více než pět set hostů zajistili žáci a učitelé odborného výcviku. Pro návštěvníky byl připraven bohatý sortiment nápojů, ale i vynikající kuchyně. Podávaly se srnčí guláš, vepřový steak s opečenými brambory a feferonkovým dipem nebo kuřecí řízek s bramborovým salátem.

Slavnostní raut pro sportovce

V pátek 9. ledna 2015 připravili naši žáci a učitelé odborného výcviku slavnostní občerstvení pro dvě stě hostů u příležitosti vyhlášení sportovce roku regionu Polička. Akce proběhla ve večerních hodinách v budově místní sokolovny.