Akce školy v březnu 2012

Stravování pro 420 osob na festivalu Pardubicích

Ve dnech 22. – 23. března 2012 připravili a podávali žáci a učitelé odborného výcviku celodenní občerstvení pro účastníky Festivalu vědy a techniky mládeže. Akce probíhala v prostorách Pardubického Ideonu. I přes náročnost příprav z důvodu rekonstrukce naší školní kuchyně a velikého počtu strávníků, proběhlo vše ke vší spokojenosti.

Občerstvení pro Boni Pueri

Dům hudby Pardubice byl dne 22. března 2012 místem konání slavnostního koncertu chlapeckého sboru BONI PUERI. Pro tento sbor jsme připravili občerstvení formou slavnostního rautu.

Slavnostní občerstvení v Pražském Rudolfinu

Dne 21. března 2012 u příležitosti 25. výročí založení souboru Guarneri Trio Prague zajišťovala naše škola slavnostní občerstvení formou „Číše vína“. Akce pro 90 hostů proběhla ve večerních hodinách v prostorách Pražského Rudolfina.

Občerstvení pro fyziky

Dne 23. února 2012 jsme zajišťovali slavnostní pohoštění  u příležitosti ukončení soutěže celostátního kola Fyzikální olympiády středních škol České republiky. Slavnostní raut probíhal v prostorách pardubického gymnázia.