Akce školy v listopadu 2011

Informace pro rodiče a žáky

Nabízíme zajištění zhotovení stejných profesních oděvů na míru pro žáky učebního oboru Kuchař – číšník a studijního oboru Gastronomie.

pracovní vesta      750,- Kč

kalhoty                 700,- Kč

sukně                   350,- Kč

2 ks příručník         90,- Kč

Bližší informace podá pani Škaroupková.

Občerstvení v Tylově Domě

V pátek dne 18.11.2011 naše škola zajišťovala občerstvení v Tylově Domě v Poličce. Ve večerních hodinách zde proběhla společenská akce – Věneček kurzu tance a společenské výchovy.

Konference ve Žďáru nad Sázavou

Dne 15.11.2011 se naše škola podílela na pohoštění účastníků konference projektu Zetor. Konference proběhla v hotelu Jehla ve Žďáru nad Sázavou a naši barmani předvedli svoje umění a připravili okolo 100  míchaných nápojů.

Slavnostní pohoštění v Pardubicích

V pondělí 31.10.2011 žáci oboru Kuchař-číšník se svými učiteli zajišťovali slavnostní občerstvení u příležitosti vyhlášení výsledků programu Mladý talent 2011. Akce probíhala v Pardubicích v prostorách Krajského úřadu.