Akce školy v prosinci 2011

Věneček v Tylově domě

Dne 16. prosince 2011 zajišťovali naši žáci oboru Kuchař – číšník  s učitelem odborného výcviku prodej občerstvení v Tylově domě v Poličce. Tato akce proběhla u příležitosti společenské události ukončení tanečního kurzu.

Míchané nápoje pod vánočním stromem

V sobotu dne 10. prosince 2011 zpříjemnili naši žáci adventní čas obyvatelům Dolního Újezdu. Dva barmani s učitelkou odborného výcviku připravovali míchané nápoje pod vánočním stromem u příležitosti Vánoční výstavy.

Předvánoční raut na Městském úřadu

Slavnostní raut již v předvánoční atmosféře jsme připravili dne 1.12.2011 pro zaměstnance Městského úřadu Polička.

Slavnostní raut v Praze

Dne 30.11.2011 ve večerních hodinách naše škola zajišťovala slavnostní pohoštění v prostorách Nové scény Národního divadla v Praze. Zde proběhl křest monografie choreografa Jiřího Kiliána. Akce se zúčastnilo 150 hostů.