Akce školy v únoru 2012

Slavnostní raut v Pardubicích

Dne 21. února 2012 jsme zajišťovali slavnostní pohoštění pro účastníky celostátního kola Fyzikální olympiády středních škol České republiky. Tato akce probíhala v reprezentačních prostorách Pardubického zámku, kde žáci našich gastronomických oborů podávali občerstvení 120 hostům.

Slavnostní raut v Praze

V pondělí 13.2.2012 žáci oboru Kuchař-číšník a studijního oboru Gastronomie připravili slavnostní raut u příležitosti životního jubilea pana profesora Strause. Tato akce probíhala ve večerních hodinách v prostorách Hudební a taneční fakulty Akademie muzických umění na Malostranském náměstí v Praze.

Společenský ples ve Svojanově a další akce

Dne 10. února 2012 naši žáci s pedagogickým doprovodem zajišťovali jako každoročně obsluhu a prodej občerstvení na plese ve Svojanově. Dne 11. února proběhla soukromá oslava ve školních prostorách učebny stolničení. Žáci gastonomických oborů připravili pro tuto příležitost pokrmy a prostřeli slavnostní tabuli.

Probíhající rekonstrukce v suterénu školy

Podívejte se na poslední okamžiky provozu naší staré školní kuchyně a jídelny dne 31.1.2012.
Původní stav
Záběry z probíhajících prací

Vyhlášení sportovce roku 2011

Dne 2. února 2012 jsme zajišťovali v Tylově domě v Poličce slavnostní raut u příležitosti  Vyhlášení nejlepších sportovců našeho okresu za rok 2011.  Žáci a učitelé OV našich gastronomických oborů připravili a podávali pokrmy a nápoje pro 300 hostů.