Akce školy v září

Česká kuchyně v Holandsku

O víkendu 9.-11.září probíhaly v nizozemském Westerveldu Dny města Poličky. Součástí delegace bylo 5 žáků a  2 učitelé z naší školy. Během programu, který v Holandsku čeští hosté předváděli, se představila i česká kuchyně v podání SOŠ a SOU Polička.

Fotogalerie

Naši žáci připravili a podávali speciality – hovězí guláš s bramboráčky, utopence, olomoucké tvarůžky, makový závin, české koláčky. Všem, včetně představitelů partnerského města, chutnalo. Odměnou pro zúčastněné žáky byla návštěva květinového korza ve Frederiksoordu a slavnostní večeře ve Vledderu.

Akce pro firmu Flídr

V pátek 9. září 2011 připravili a podávali žáci našich gastronomických oborů občerstvení pro 150 osob ve firmě Flídr Široký Důl.

Naši žáci v Litomyšli

Ve dnech 8. – 9. září 2011 proběhl ve Smetanově domě v Litomyšli Seminář sociálních služeb, kde naši žáci pod vedením učitele OV zajišťovali celodenní občerstvení a večerní slavnostní raut pro 120 hostů.