Lednové školní akce v roce 2012

Rekonstrukce naší školní jídelny

Vážení rodiče a strávníci, oznamujeme vám, že v naší škole již započaly přípravné práce k rekonstrukci školní jídelny. Od 6.2.2012 bude tedy zahájen náhradní provoz stravování – viz Informace o náhradním stravování. Případné dotazy vám zodpovíme v kanceláři ŠJ buď osobně, nebo telefonicky na čísle 468 008 800. Za pochopení děkuje Romana Roušarová (vedoucí ŠJ).

Pohoštění pro sportovce

V pátek 20. ledna 2012 proběhlo ve večerních hodinách v místní sokolovně vyhlášení Sportovce roku města Poličky. Pohoštění formou rautu připravili žáci oboru Kuchař-číšník pro 70 osob.

Žák naší školy se stal členem národního týmu

Žák oboru Kuchař – číšník Daniel Pohorský byl zvolen členem  národního týmu CZECH-SLOVAK CARVING TEAM. Tato skupina sdružuje řezbáře (do potravinářských produktů), kteří dosáhli úspěchů na zahraničních a domácích soutěžích a  společně vystupují na týmových soutěžích.

Slavnostní raut ve Svitavách

Dne 4.1.2012 přispěla naše škola k slavnostní atmosféře při otevření nově zrekonstruovaného seniorcentra ve Svitavách. Žáci oboru Kuchař-číšník s pedagogickým doprovodem připravili a podávali občerstvení pro 70 hostů formou rautu.