Přinášíme přehled poskytnutých cateringových akcí

Cateringové služby v únoru a březnu

V měsících únoru a březnu 2016 se učitelé odborného výcviku ani jejich žáci zcela jistě nenudili. To dokazuje i následující přehled poskytnutých cateringových služeb. V úvodu únorových dní proběhl víkend doslova ve znamení cateringu, a to akcí Sportovec roku města Poličky – slavnostní raut pro 250 osob, a neméně náročnou dvoudenní svatební hostinou.

O pár dní později (12. 2.) jsme se starali o pohodlí chuťových pohárků návštěvníků svojanovského plesu, a celodenní občerstvení pro 350 osob bylo námi poskytnuto v rámci akce pořádané firmou Orion Litomyšl ve dnech 17.-18. 3. Výčet uskutečněného ukončíme velikonočním veselím, jemuž jsme napomohli přípravou slavnostního hodování na zámku Pardubice, které se uskutečnilo 20.-21. 3.