Říjnové akce školy 2012

Slavnostní raut v Praze

Dne 30. října 2012 u příležitosti zahájení koncertního cyklu Hvězdy barokní opery, který pořádá Collegium 1704 ve spolupráci s Českou filharmonií, připravila naše škola slavnostní raut. V prostorách pražského Rudolfina jsme obsloužili okolo 150 hostů.

Obsluhovali jsme na Pražském hradě

V prostorách Pražského hradu proběhla 28.10.2012 slavnostní recepce k příležitosti oslav Dne vzniku samostatného Československa. Našich čtyřicet žáků s pedagogickým doprovodem zajišťovali obsluhu ve Španělském sále. Příjemnou atmosféru dokládají přiložené fotografie.

Talent roku 2012

Slavnostní předání ocenění Mladý talent 2012 proběhlo dne 9. října 2012 v sále Jana Kašpara Krajského úřadu Pardubického kraje. Jedním z oceněných byl i náš student Tomáš Felkl. Byl vybrán hodnotící komisí Pardubického kraje za svoje výsledky v barmanských soutěžích. Blahopřejeme!

Slavnostní raut v Litomyšli

Dne 8. – 9. října 2012 zajišťovala naše škola celodenní občerstvení pro účastníky Semináře sociálních služeb. Coffee break, oběd i slavnostní večerní raut probíhal v prostorách Litomyšlského zámku, kde jsme obsluhovali okolo 150 hostů.

Občerstvení v Chrudimi

Dne 27. září 2012 jsme připravili slavnostní raut k příležitosti vernisáže“ Výstavy plakátů Alfonze Muchy“. V prostorách Chrudimského muzea jsme obsloužili přibližně 50 hostů.