Veletrh studentských firem 12. 4. 2024 Praha

Michal KozelAkce školy

Dne 12. 4. 2024 se v Praze v Galerii Harfa konal Veletrh studentských firem pod vedením organizace JA Czech, kterého se účastnila část třídy H2.

V ranních hodinách se třída přesunula vlakem do Prahy a později do již zmiňované Galerie. Na veletrhu mezi sebou soutěžily studentské firmy ze škol z celého Česka. Každý stánek představoval svůj produkt či službu, které jsme si mohli na místě zakoupit. Po čas celého veletrhu probíhaly prezentace produktů a služeb před porotou a publikem, studenti popisovali příběh vzniku produktu či služby, jejich postupný vývoj až k aktuálním ziskům studentské firmy.

Výlet se zakončil rozchodem na Václavském náměstí a okolo 16:00 h jsme se přesunuli zpět do Poličky. Z výletu jsme si odnesli mnoho nových zkušeností a nápadů pro naši budoucí studentskou firmu.

Amálie Andrlová, H2