O pohár náměstkyně Moravskoslezského kraje

Filip ČervenýNástěnka, Soutěže a úspěchy

Frenštát pod Radhoštěm 15. 3. 2018 – V rámci barmanského celoročního sčítání bodů pro titul Barman roku je potřeba soutěžit i v končinách našemu kraji opravdu vzdálených… Slezská atmosféra vyzněla pro SOŠ a SOU Polička spíše tréninkově.

Kateřina Vymazalová sbírá barmanské body trpělivě, někdy přibývají ve velkém, někdy v menším množství. Nicméně narůstají a to je v závěrečném barmanském vyhodnocení nejpodstatnější. Kateřina je neustále pod tlakem barmanského zápolení, což zoceluje její tak již pevné nervy, které v Normandii dostanou ještě zabrat. Do Slezska si zajela cvičně pro pár potřebných bodů a 6. místo O doslova pár příček za sebou nechala studentku 1. ročníku Gastronomie Kateřinu Pražanovou.

Obě Kateřiny jsou pravidelnými účastnicemi barmanských klání, která jen nerady opouštějí bez medailové pozice, o to větší radost se ale dostaví v okamžiku výborně odvedené práce, ta se po zásluze samozřejmě neobejde bez cenného kovu. Pro kov nejhodnotnější se SOŠ a SOU Polička chystá do Francie.

Hodně štěstí poličským barmankám!