Tuto stránku u nás bohužel nemáme. Ale to nevadí! Pokračujte pomocí menu, využijte vyhledávání vpravo nahoře, nebo si zvolte z odkazů níže.

Nabídka oborů

Vyberte si z atraktivních maturitních, učebních i nadstavbových oborů! Studujte Podnikání, Cestovních ruch, Gastronomii, Kuchaře, nebo se vydejte po dráze barmana.

Proč studovat u nás?

Chcete se věnovat gastronomickým oborům, barmanství, carvingu, cestovnímu ruchu, nebo podnikání? Vyberte si nejoceňovanější gastronomickou školu v ČR!

Přijímací řízení 2017

Uchazeči o maturitní obory Gastronomie a Hotelnictví a cestovní ruch zkoušky vykonávají, ostatní obory přijímají bez přijímaček. Podívejte se na více detailů.

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si naši školu z pohodlí domova! Naše jídelna je plně vybavená restaurace, máme PC učebny, vlastní řeznictví, cukrárnu i školní bar a posilovnu.