Stravování

Stravování žáků je zajištěno ve školní jídelně, která zároveň slouží jako tréninková restaurace pro žáky. Svačiny a pitný režim prostřednictvím bufetu v hlavní budově školy. Pro žáky ubytované v domově mládeže je stravování ve školní jídelně celodenní a skládá se ze snídaně, oběda a večeře. Žáci neubytovaní mají možnost zakoupit obědy. V jídelně jsou strávníci obslouženi žáky oboru kuchař-číšník.

Platba

Při platbě je vždy nutné uvést přidělený variabilní symbol strávníka. Přihlásit či odhlásit oběd lze nejpozději pracovní den předem do 11:00 h.

Číslo účtu pro platbu stravného:  234663093/0600

Objednávky jídla
Přihláška ke stravování

Ceny stravování

Na základě novely vyhlášky MŠMT č. 107/2005 Sb., o školním stravování byly od   1. 1. 2024 stanoveny poplatky za stravování žáků takto:

  • snídaně: 26 Kč
  • oběd: 48 Kč
  • večeře: 38 Kč
  • celodenní strava: 112 Kč

Poplatek za stravování ostatních strávníků:

  • oběd: 99 Kč

Upozornění

Vážení strávníci, přeplatky za stravné za daný školní rok budou nově vždy převáděny do následujícího školního roku. Vyúčtování stravného a vrácení přeplatku tak proběhne až při ukončení studia vašeho dítěte. Přeplatek lze také vrátit na základě Vaší žádosti i v průběhu studia.

Na konci školního roku vždy prosím zkontrolujte výši kreditu na stravovacím účtu a popřípadě pozastavte svůj trvalý příkaz, aby tak nevznikal zbytečně velký přeplatek.

Pro případné dotazy:

Adamcová Klára
Studijní oddělení
klara.adamcova@soupolicka.cz
468 008 804

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie