Gastro Junior Brno – Bidvest Cup 2017

Lenka ČeškováSoutěže a úspěchy

Mezinárodní soutěž mladých gastronomů – 23. ročník Gastro Junior Brno – Bidvest Cup 2016. Největší soutěž pro mladé talenty v oborech kuchař, číšník a cukrář se koná tradičně na brněnském výstavišti v termínu od 19. ledna do 21. ledna 2017. Uvidíte řadu talentovaných a nadějných studentů z celé České republiky i ze zahraničí…

Takováto upoutávka čeká na každého, kdo zamíří na internet, aby si objasnil, co že v sobě skrývá podivné označení Bidvest Cup. A když se jedná o soutěžní gastronomický program, víme, že v něm musí mít SOŠ a SOU Polička své zástupce. V tomto případě padl los na maturanta a studenta oboru gastronomie Vojtu Petrželu.

Carvingový mistr se teď více zaměří na chystání gastronomických pochoutek jinou než carvingovou cestou. „Přípravy na prestižní soutěž jsou v plném proudu. Věříme, že se podaří dosáhnout očekávaného úspěchu, který bude Vojtovi zároveň vhodnou motivací k dosahování dalších profesních cílů na poli nevyzpytatelné gastronomie,“ dodává paní Ludmila Dittrichová, pod jejímž odborným vedením se Vojta vzdělává. SOŠ a SOU Polička se k těmto slovům přidává a přeje hodně soutěžního štěstí.