Novinky ze soutěží za měsíc duben 2012

Filip ČervenýSoutěže a úspěchy

erb polička

Kuchařská soutěž na Slovensku

Ve dnech 19.-20. dubna 2012 proběhla ve Starém Smokovci na Slovensku kuchařská soutěž TATRANSKÝ KUCHÁR 2012. Naši školu reprezentovala Pavla Bubnová, žákyně III. ročníku oboru Kuchař-číšník. Získala pěkné 4. místo. Blahopřejeme!

Soutěžili jsme v Hradci Králové

Dne 19. dubna 2012 proběhla v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové soutěž GASTRO HRADEC, VII. ročník mistrovství republiky kuchařů a cukrářů a XVII. ročník národní soutěže kuchařského a cukrářského umění s mezinárodní účastí. I naše škola se svými zástupci zkusila štěstí a vyplatilo se to. Získali jsme hned dvě zlaté medaile. Děkujeme!

Naši barmani ve Slovinsku

Ve dnech 11. – 13. dubna 2012 se naše škola účastnila mezinárodní soutěže 7TH GT CUP BLED 2012 ve Slovinsku. Naši barmani Klára Sedláková a Ondřej Dejdar neměli lehký úkol. Soutěž se skládala ze tří částí:1. Teoretické znalosti z oblasti barmanství – test v anglickém jazyce, 2. Barmanská sportovní hra – čepování piva různých velikostí s konverzací v angličtině, 3. Příprava vlastního „long drinku“. V těchto soutěžních disciplínách si naši zástupci vedli dobře – Klára získala 4. místo a Ondra 15. místo. Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy!

Barmanská soutěž ve Zlíně

Dne 12.dubna 2012 se naši barmani zúčastnili soutěže TESCOMA JUNIOR CUP 2012 ZLÍN. Přestože nedosáhli na příčky nejvyšší, získali cenné zkušenosti. Tomáš Felkl 17. místo, Jan Stříteský 22. místo a Václav Pachl 23. místo. Blahopřejeme!