Novinky ze soutěží za měsíc leden 2015

Filip ČervenýSoutěže a úspěchy

erb polička

Soutěž v Žatci

Dne 21. ledna 2015 proběhl VII. ročník barmanské a baristické soutěže ŽATECKÝ PIVO CUP 2015. Naše škola zde měla velké zastoupení. Za barmany bojovali  Dominik Prouza, který se umístil na krásném čtvrtém místě, Daniel Felgr, ten obsadil dvanácté místo, a Jana Dufková, naše začínající barmanka dosáhla na místo třinácté. Všichni tři odvedli dobrou práci, gratulujeme!

V baristické soutěži jsme měli také tři soutěžící. Hana Kösslerová předvedla opravdu vynikající výkon a získala první místo. Martina Vodvárková odvedla také skvělou práci a umístila se na pátém místě. Markéta Havlíčková získala sedmou příčku. Gratulujeme!

Naši gastronomičtí odborníci převzali ocenění

V rámci doprovodného programu veletrhů GO a REGIONTOUR Brno probíhalo ve dnech 15. – 17. ledna 2015 třídenní finále již 21. mezinárodního mistrovství ČR mladých kuchařů, cukrářů a číšníků. Své umění předvedlo více než 80 soutěžících, kteří se probojovali z regionálních kol. Byli mezi nimi i zástupci slovenských odborných škol. Naši školu reprezentovali v soutěžním oboru číšník David Duda, který se umístil ve stříbrném pásmu na 7. místě, a v soutěžním oboru cukrář Adela  Melnarová. Ta rovněž ve stříbrném pásmu získala 8. místo. Gratulujeme!