Novinky ze soutěží z měsíce ledna a února 2011

Filip ČervenýSoutěže a úspěchy

erb polička

Regionální veletrh fiktivních firem Brno

Dne 1. 2. 2011 jsme se zúčastnili veletrhu fiktivních firem, který se konal na SOŠ informatiky a spojů v Brně. Celkem se zde prezentovalo 31 firem.

Naší školu reprezentovali zástupci  Kateřina Sedláková a Michal Pekař z firmy CK Latinotour s.r.o., Michaela Lázničková a Ondřej Leksa z firmy Fit life s.r.o.ze třídy S4A. Za třídu S4B se zúčastnila Dagmar Slámová a Veronika Marešová z firmy Joker s.r.o. a Lucie Hárychová a Jiřina Nedělová z firmy Shift s.r.o. Průběh veletrhu nebyl hodnocen ze strany organizátorů, ale i přesto jsme ve velké konkurenci obstáli a odvezli si mnoho nových zkušeností a nápadů jak zlepšit naše obchodování.
Za FF Kateřina Sedláková.

Veletrh fiktivních firem Hradec Králové

Dne 27. ledna 2011 se naše škola poprvé zúčastnila regionálního veletrhu fiktivních firem, který se konal v Hradci Králové. Školu reprezentovali zástupci tříd S4A a S4B. Na veletrhu jsme byli nováčci, a proto všechny překvapilo naše umístění. Mezi školami jsme skončili na 3. místě. Nejlepšího výsledku dosáhly žákyně S4A Zdeňka Slonková a Michaela Andrlová reprezentující fiktivní firmu FitLife s.r.o. Z 21 firem se umístily na místě sedmém. Toto umístění nikdo nečekal, jelikož konkurence byla opravdu veliká.

Barmanská soutěž v Ostravě

Dne 2. února 2011 se naši barmani zúčastnili  mezinárodní juniorské koktejlové soutěže XIII. ročník AHOL-CUP 2011 Ostrava – Vítkovice. A opět předvedli dobrý výkon. V technice dosáhli nejvíce bodů!  Celkově se Tomáš Felkl umístil na 4. místě.  Klára Sedláková, která soutěžila poprvé, se umístila na sedmém místě. Gratulujeme!

Juniorská carvingová extraliga 2010

V celoroční soutěži, ve které se sčítají úspěchy žáků v jednotlivých kláních ve vyřezávání ovoce a zeleniny se našim žákům skvěle zadařilo. Extraliga během ledna vyhlásila, že na výborné druhé místo v žebříčku jednotlivců dosáhl L.Votroubek, na čtvrté L.Pakosta. Celkové hodnocení škol  SOŠ a SOU Polička vyhrála.