Novinky ze soutěží za měsíc listopad 2014

Filip ČervenýSoutěže a úspěchy

erb polička

Barmanská soutěž v Brně

Dne 1.12.2014 se naši barmani zúčastnili soutěže BRNĚNSKÝ VÁNOČNÍ POHÁR 2014 v hotelu International B.W.P. Brno. Kategorie soutěžního nápoje Fancy Cocktail – skupina FROZEN byla pro nás novinkou. Konkurence zde byla veliká, ale naši se neztratili! Z 44 soutěžících se Daniel Felgr umístil na 7. místě, Zdeněk Křivka na 21. místě a Tomáš Felkl na místě 29. Gratulujeme!!!

Úspěch fiktivní firmy ve Vysokém Mýtě

Dne 19. 11. 2014 se žáci druhého ročníku nástavbového studia zúčastnili fiktivních firem ve Vysokém Mýtě. Naši školu reprezentovala fiktivní firma Diamond Dress, s.r.o. Celkem se zúčastnilo 17 fiktivních firem z různých koutů České republiky. Naše firma se svým stánkem se umístila na 8. místě a za slogan v českém i anglickém jazyce obdržela 4. místo. Lucie Rejkubová pak v soutěži o nejlepšího prodejce obsadila 2. místo. Přestože se N2 zúčastnila veletrhu poprvé, dosáhla výborných výsledků. Gratulujeme.

Naši žáci přivezli opět zlato!

Dne 13. listopadu 2014 se naši žáci zúčastnili carvingové soutěže CZECH CARVING TOUR 2014 České Budějovice. A tady jsou jejich výsledky: Vojtěch Petržela kategorie D zlaté pásmo 1. místo z 13 soutěžících. Kategorie B zlaté pásmo 1. místo z 23. Kategorie A stříbrné pásmo 4. místo z 6. Vodvárková Martina v kategorii D vybojovala 3. místo. Lipavský Tomáš v kategorii A zlaté pásmo 1. místo z 6. V dalších dvou kategoriích se umístil ve stříbrném pásmu. Vymětalová Eliška soutěžila v kategorii B a umístila se v bronzovém pásmu. Moc hezké výsledky, gratulujeme!

Soutěž barmanů a baristů

Dne 6.11.2014 se uskutečnila soutěž barmanů a baristů LÁZEŇSKÝ POHÁR 2014 BACARDI HOT CUP JESENÍK. Barmani soutěžili v kategorii nápojů Fancy Cocktail – HOT DRINK. O tom, že se nám nápoje podařily svědčí výsledky! Edlmanová Dominika 1. místo, Felkl Tomáš 3. místo, Felgr Daniel 8. místo. V soutěži MISTR KÁVY se nejlépe umístila Kosslerová Hana – 8. místo, Martincová Hana 12. místo a Kučerová Aneta 13. místo. Hezká práce, chválíme!

Carvingová soutěž v Polsku

Ve dnech 24. – 26. října 2014 se zúčastnili zástupci naší školy finálové carvingové soutěže CHAMPIONSHIPS OF POLAND IN JUNIOR CARVING. První kolo proběhlo korespondenčně a odsud postoupilo 25 soutěžících do finále. Mezi postupujícími byli i naši žáci Vojtěch Petržela a Tomáš Lipavský. A že se jim dařilo o tom svědčí jejich umístění. Vojtěch si odvezl bronzový pohár za celkové III. místo, Tomáš se umístil hned za kolegou na IV. místě. Gratulujeme!