Sportovní akce v roce 2010

Filip ČervenýSportovní akce

erb polička

Sportovní den 21.12.2010

V předvánočním čase se již tradičně konal na naší škole sportovní den. Vítězem turnaje v hokeji chlapců se stalo složené družstvo S1+ S3 a v přehazované dívek zvítězilo družstvo S3.

Okresní kolo ve florbalu

Po úspěchu v oblastním kole, které se konalo 8.12.2010 v Poličce, postoupilo naše družstvo do okresního kola do Svitav. Zde se našim florbalistům již tolik nedařilo a po dobrém výkonu obsadili v konkurenci nejlepších týmů okresu čtvrté místo.

Středoškolská futsalová liga

Přes velkou snahu a nasazení se našim futsalistům nepodařilo postoupit do druhého kola Středoškolské futsalové ligy. První kolo se odehrálo v hale Gymnázia v Poličce za účasti čtyř týmů. Výsledky: SOŠ Polička : VOŠ Bystřice nad Perštejnem 1 : 2, OA Svitavy 0 : 3, Gy Polička 3 : 4.

Turnaj v hokejbalu

Za příjemného podzimního počasí a malého zájmu žáků se uskutečnil v pondělí 15.11.2010 přebor školy v hokejbalu. Po vzájemných bojích vykrystalizovalo toto pořadí:
1. K3A,B  2. S1  3. K2B  4. S3,4

Studentská míle 22.10.2010

Na pozvání partnerské školy z Kežmaroku se šest našich žáků zúčastnilo běhu Studentská míle, který se konal v Kežmarku v rámci akce „Běžíme pro život“ . Tříčlenné družstvo dívek ve složení Juříková E., Filipiová Z., Stibůrková l. absolvovalo trať 1300m a tříčlenné družstvo chlapců ve složení Macenauer D., Šustr D., Řezníček T. absolvovalo trať 1700m. Z děvčat se nejlépe umístila Juříková Eva na třetím místě, z chlapců Šustr Dominik na pátém místě a Macenauer Dominik na místě šestém.

Malá kopaná 6.10.2010

Přeborníkem školy v malé kopané pro tento školní rok se po turnaji na školním hřišti stalo  družstvo sloučené ze zástupců  tříd S3 a S4B. Další pořadí: 2. K2A,K2B; 3. K3B; 4. S1; 5. K3A; 6. S4A; 7. N1.

Školní laťka

Za malého zájmu žáků se uskutečnila dne 25.6.2010 soutěž ve skoku vysokém „Školní laťka 2010“. Na prvních třech místech se umístili tito žáci: