Akce školy v lednu a únoru 2013

Welcome-drink v novém

Žáci oboru Kuchař-číšník zajišťovali malé občerstvení formou welcome-drinku u příležitosti otevření nové haly firmy Ponas Polička. Akce proběhla v pondělí 18. února 2013.

Pohoštění pro nejúspěšnější sportovce

Slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců svitavského regionu za rok 2012 se uskutečnilo 22. ledna 2013 v prostorách Tylova domu v Poličce. Naše škola přispěla k příjemné atmosféře přípravou a podáváním slavnostního rautu pro 300 hostů.

Slavnostní rauty

Dne 11.1.2013 připravili naši žáci slavnostní pohoštění u příležitosti vyhlášení Sportovce města Poličky. V prostorách poličské Sokolovny žáci obsloužili přes 90 hostů. Odborné učiliště ve Svitavách otevřelo ve stejný den novou halu pro plastikáře. U této příležitosti připravila naše škola slavnostní raut pro pozvané hosty.

Carvingový kurz

Ve dnech 14. – 15.2.2013 bude v učebně gastronomie SOŠ a SOU Polička probíhat pokračovací kurz carvingu. KURZ č. 1 – Květy ze zeleniny, KURZ č. 2. – Vodní melouny. Cena dvoudenního kurzu činí 1.350,- Kč. Přihlášky přijímá pani Zrůstová, Škaroupková, nebo pan Havlík.