Akce školy v březnu a dubnu 2010

Pohoštění na hradě 22.4.2010

Hrad Svojanov byl svědkem jednání Komise Rady Asociace krajů pro kulturu a památkovou péči. Ve čtvrtek 22. dubna v Sále zbrojnošů jsme připravili malý raut pro zástupce jedotlivých krajů. I přes nepřízeň počasí se akce zdařila.

ROPfórum v Poličce 14.4.2010

Dne 14.dubna 2010 navštívil město Poličku náměstek  hejtmana Pardubického kraje  Jan Tichý. Panu radnímu a jeho doprovodu jsme připravili  malé občerstvení ve formě rautu, který proběhl v prostorách Centra Bohuslava Martinů.

Bohuslav Martinů všemi smysly 10.3.2010

Škola  se zapojuje i do kulturních akcí v Poličce. V rámci oslav 120.výročí narození poličského rodáka byla součástí programu Roku Bohuslava Martinů v Poličce 2010  i speciální gastronomická akce. Při ní naši kuchaři podávali například bramborové placky, žabí stehýnka, pečenou kachnu a italské makarony.To jsou jídla charakteristická pro různá období života známého hudebního skladatele. Neobvyklé spojení hudby a gastronomie mělo u hostů velký úspěch.