Akce školy v září a říjnu 2010

Pražský Hrad 28.10.2010

Oslavy výročí vzniku Československé republiky jsou již několik let pro naše studenty spojené s čestným úkolem při slavnostní recepci. Na Pražském hradě obsluhovalo 40 našich žáků  osobnosti, které vyznamenal prezident Václav Klaus. Setkání s nimi dokumentují naše přiložené fotografie. Tohoto úkolu se žáci zhostili zodpovědně  a s přehledem.

Společenské chování u slavnostní tabule

V pátek 22.10.2010 ve večerních hodinách proběhl v Tylově domě v Poličce kurz tance a společenské výchovy. Součástí tohoto kurzu byla i výuka společenského chování u slavnostní rautové tabule, kterou slovem doplnil vedoucí odborného výcviku pan Havlík Lubor.

Stravování pro účastníky konference

Dne 22.10.2010 žáci oboru Kuchař-číšník s učitelem odborného výcviku zajišťovali občerstvení pro účastníky konference “ Debatování napříč osnovami“, která probíhala v prostorách Gymnázia a SOŠ a SOU v Poličce.

Gastro festival Pardubice 13.10.2010

V rámci Gastro festivalu Pardubice a ve spolupráci s Czech Carving studiem Luďka Procházky jsme zajišťovali projekt Kouzelné jablíčko. Výtěžek z prodaných vyřezaných jablíček jde na konto nadace Kapka naděje.

Občerstvení pro Princess, 29.9.2010

Dne 29.září 2010 proběhlo v Poličce setkání MISS PRINCESS OF THE WORLD. Občerstvení a slavnostní raut zajišťovali žáci oboru Kuchař – číšník a Cukrář.

Slavnostní pohoštění, 25.9.2010

Slavnostní oběd a večerní raut pro 130 osob připravili a podávali naši žáci  pod vedením učitelů odborného výcviku v sobotu  25. září v Sádku u Poličky.