Akce školy v září a říjnu 2013

Svatební hostina na zámku

V sobotu 12. října 2013 jsme zajišťovali svatební hostinu pro 110 osob. Pokrmy, které se připravily na pracovištích školy, podávali učitelé a žáci oboru Kuchař-číšník v prostorách Litomyšlského zámku.

Dožínky na zámku

Ve dnech 22. – 23. září proběhla na zámku v Pardubicích zajímavá akce pod názvem Dožínky na zámku. Žáci učebního oboru Kuchař-číšník a Cukrář zde předváděli svoji zručnost v carvingu a přípravě drobného občerstvení přímo před návštěvníky zámku. Fotogalerie

Oslava výročí pivovaru Hlinsko

Velké oslavy výročí pivovaru Hlinsko proběhly dne 14. září 2013. Naši žáci a učitelé odborného výcviku připravili občerstvení pro asi 150 VIP hostů. Od 13 hodin se podával Welkome drink, drobné pohoštění a vše bylo ukončeno slavnostním rautem. V tento den jsme též připravili pokrmy, slavnostní tabuli a zajistili obsluhu na zlaté svatbě v Osíku u Litomyšle.

Občerstvení v Hradci Králové

Dne 11. září 2013 jsme připravili a podávali slavnostní občerstvení pro 50 hostů u příležitosti otevření umělecké školy v Hradci Králové.

Slavnostní občerstvení v Litomyšli

Ve dnech 5.-6. září 2013 zajišťovala naše škola celodenní občerstvení pro účastníky Semináře sociálních služeb. Coffee break, oběd i slavnostní večerní raut probíhal v prostorách Litomyšlského zámku, kde jsme obsluhovali okolo 100 hostů.; Na sobotu 7. září jsme připravili na pracovištích odborného výcviku pokrmy na svatební hostinu do Borové.