Novinky ze soutěží za měsíce říjen až prosinec 2010

Filip ČervenýSoutěže a úspěchy

erb polička

Gastro Junior Praha a naše výsledky

Dne 7.- 8.10.2010 proběhl v Praze 17. ročník odborné soutěže pro žáky gastronomických oborů kuchař, cukrář a číšník pod názvem GASTRO JUNIOR – NOWACO CUP 2011. Na tomto regionálním kole reprezentovali naši školu tito žáci: Erik Mitlehner, Pavla Bubnová, Lenka Burešová. Všichni naši soutěžící se probojovali do národního kola v Brně. Blahopřejeme !!!

Barmanská soutěž v Jeseníku

Naši barmani zahájili letošní barmanskou sezónu v Jeseníku. Hotelová škola Vincenze Priessnitze byla pořadatelem soutěže BACARDI LÁZEŇSKÝ POHÁR 2010. A zde jsou výsledky: Tomáš Felkl 5. místo, Lenka Putnarová 35. místo. Zúčastnilo se 40 soutěžících. Gratulujeme !!!

Naši barmani na Slovensku

Dne 26.-27.10.2010 jsme se zúčastnili 18. ročníku mezinárodní barmanské soutěže juniorů EUROCUP 2010 v Prešově. Svůj um předvedlo 86 soutěžících ze Slovenska a dalších šesti států ( Maďarsko, Slovinsko, Polsko, Ukrajina, Česko, Mexico). A jak jsme se umístili v této konkurenci? Jan Trávníček ve stříbrném pásmu, Tomáš Felkl v pásmu bronzovém. Gratulujeme!

Gastrofestival Ostrava

Dne 20.11.2010 se naši barmani zúčastnili  barmanské soutěže GASTROFESTIVAL OSTRAVA 2010. Na výstavišti Černá Louka se utkalo 34 soutěžících juniorů převážně z hotelových škol. A jaké byly výsledky? Tomáš Felkl 8. a Jan Trávníček 14. místo. Za vynikající technickou práci získal navíc Tomáš Felkl ocenění.

Czech Carving Cup v Ostravě

Ve čtvrtek 18.11.2010  se naši žáci zúčastnili soutěže Czech Carving Cup Ostrava na výstavišti Černá Louka. Nejlépe se vedlo Luďku Soukupovi, který v kategorii C vyřezal Halloweenskou dýni a získal 3. místo z 29 soutěžících, respektive místo 1.v juniorské kategorii.  V kategorii A předvedl svoje umění Ladislav Pakosta  a umístil se ve stříbrném pásmu. Ladislav Votroubek soutěžil v kategorii B a umístil se v pásmu bronzovém.

Vynikající úspěch našich barmanů

Dne 6. prosince 2010 se naši žáci zúčastnili barmanské soutěže  BRNĚNSKÝ VÁNOČNÍ POHÁR 2010, která probíhala v brněnském hotelu Intercontinental. O tom, že se jim opravdu dařilo, svědčí jejich umístění – ze 68 soutěžících Tomáš Felkl I. místo, Jan Trávníček II. místo. Srdečně blahopřejeme!